01:24
Система розумний будинок «FADO SMART HOUSE»Одна із багатьох переваг застосування підлогового опалення - економічність. Один лише принцип роботи системи «тепла підлога» може принести економію до 20%. Але на цьому можна не зупинятися. Застосування різних рішень може додатково підвищити рівень комфорту і значно знизити рівень експлуатаційних витрат Вам неободимо лучшая композитная арматура для домашних цементных направлений? В этом случае мы рады предоставить для вас самую качественную Стеклопластиковая арматура Чернигов качеством коей вы окажетесь очень довольны и при этом секономите немалые финансы на доставке.. Один з таких продуктів - система розумний будинок "FADO SMART HOUSE».

У стандартній комплектації системи тепла підлога, для її регулювання і налаштування застосовуються насосно-змішувальні вузли (SG01, SG21) в комбінації з колекторними блоками з витратомірами (KRV02-12).

    

За допомогою змішувального вузла здійснюється налаштування і контроль температури теплоносія вторинної системи опалення («тепла підлога»). Також вона дозволяє розмістити в своїй конструкції насос, який відповідає за циркуляцію теплоносія в контурах теплої підлоги.

У свою чергу за допомогою вбудованих у вхідний колектор витратомірів здійснюється налаштування необхідної витрати теплоносія для кожного окремого контуру. На зворотному ж колекторі розташовуються термостатичні клапани. На які встановлюються сервоприводи, які в разі потреби відкривають або закривають потік гарячої води в окремий контур підлогового опалення. А ось управлінням сервоприводами займаються терморегулятори Вам надо хорошая композитная арматура для ваших бетонных опалубок? В этом случае мы готовы предложить вам самую лучшую Стеклопластиковая арматура Северодонецк превосходством коей вы останетесь очень удовлетворены а также секономите большие финансы на доставке.. На их задається потрібна температура повітря в приміщенні. Ці елементи можуть підключатися до клемної колодки КPК06S, яка є елементом системи FADO SMART HOUSE. До цього ж клемна колодка КPК06S передбачає можливість керування циркуляційним насосом змішувального вузла «теплої підлоги».

До колодки можуть приєднуватися термоголовки з електронним управлінням TG01S і терморегулятори TR11S.

Ці два елементи підключаються до КPК06S по бездротовому радіоканалу. Це спрощує установка і зменшує кількість монтажних робіт (штроблення, наприклад).

Термоголовки TG01S встановлюються на радіатори опалення і регулюють його тепловіддачу. Швидкість реакції термоголовки TG01S набагато перевищує аналоги з рідинними або газоподібними детекторами (не кажучи вже про твердотільні). Тому застосування TG01S від FADO скорочує інерційність системи опалення і збільшує розмір економії.

Застосування бездротових терморегуляторів TR11S дозволяє «розбити» будівлю на зони з різною температурою мікроклімату. Таке рішення також позитивно позначається на рівні енергоспоживання.

За допомогою терморегулятора TR11S можна встановлювати окремі режими нагріву для окремого денька тижня. Крім цього є функція «Відпустка». У цьому режимі відбувається підтримка температури на постійному рівні. Це дозволяє ефективно керувати системою опалення в час відсутності людей в приміщенні.

Єдиним центром управління опалювальної системи будівлі (як теплою підлогою, так і радіаторною системою) є блок управління FADO SMART BU01S.

Він є сполучною ланкою для всіх представників цієї системи (колодки КPК06S, терморегулятора TR11S, термоголовок TG01S), і об'єднує їх в єдину систему - FADO SMART HOUSE. Керувати системою Ви сможете просто зі свого телефона встановивши додаток Alfa IP. Обмін інформацією від блоку BU01S до додатка відбувається за допомогою хмарного сховища Alpha IP Cloud.

Так в рамках однієї системи застосування FADO SMART HOUSE дозволяє знизити енергоспоживання опалення і підвищуєте рівень комфорту в управлінні і використанні Вам нужно надежная пластиковая арматура для ваших бетонных работ? Тогда мы желаем продать вам самую лучшую Стеклопластиковая арматура Бердянск качеством коей вы окажетесь весьма довольны и еще секономите большие деньги на доставке.. Так керувати Вашою системою опалення Ви сможете з будь-якої точки земної кулі.

Джерело: fadocompany.com

Інформацію надано на правах реклами

Просмотров: 16 | Добавил: chucksv57la | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar