משחקים אנאלי אחד הפנטזיות הנפוצות ביותר, ו מגע אנאלי אוראלי, על פי מחקר, הוא די שכיח תרגול מיני. אבל מאז האנליט (או rimming) נדון לעתים נדירות, שאלות הביטחון שלו גם לא מכוסות. די קשה מצא מידע שימושי על הנוהג הנכון של סקס אנאלי, ואם אתה רוצה ללכת מעבר לחדירה פשוטה, הנתונים שפורסמו עדיין יתאוששו פָּחוּת.

התוכן של המאמר

1 מודעות - נתיב לביטחון 2 מהי הסכנה 3 ישועה עם אנטיביוטיקה 4 אמצעי זהירות

מודעות - נתיב לביטחון

כמו כל קשר מיני אחר, ניתוח מכיל סיכון בריאותי פוטנציאלי. אבל, למרבה הצער, אפילו עובדים רפואיים לא תמיד מודעים היטב לאפשרות של זיהום עם זיהומים ספציפיים ב זמן משחק אנאלי. רופאים רבים לא יודעים איזה stis הם ספציפיים עבור סוג זה של תרגול מיני, ואילו כתמים ניתוח נדרשים - אוראלי ו / או אנאלי.

לכן חשוב מאוד למצוא מידע, מסוגל להביא מידע על סיכונים הקשורים להעדיף בשבילך צורות של קשר אנאלי. אתה יכול להכיר את היסודות של אמצעי הגנה ב סקס אנאלי, אבל ... Читать дальше »

Просмотров: 75 | Добавил: chucksv57la | Дата: 29.03.2022 | Комментарии (0)

כמעט כל האנשים לומדים מן הקביעה, כמו בראשות, פישולוגי, להימנע מיקלי ספורט, והם אפילו לא היכו אותם לתוך חדר הכושר. זה יהיה רע אם אנחנו לא שמים לב לעובדה כי קיים סוג אחד של המון רב תכליתיים שמכיל אהבה ללא יוצא מן הכלל, ואתה כבר חושב על מה! אבל איך זה שימושי או מין קבוע זדוני עבור חבר 'ה? בואו להבין את זה!

התוכן של המאמר

1 כאשר המיטה, בסופו של דבר, מתגבר על האינטרנט .. 2 סקס - זה המהלך 3 קבוע סקס עבור בחורים - ערבות כוח ובריאות 4 סקס פעילות ובריאות פסיכולוגית 5 סקס מחזקת מקרים

מתי המיטה רק מתגבר על האינטרנט ... אני

סקסולוגית כבר היו מחקרים רבים על השפעת חיי המין הפעילים על הבריאות מצב רוח מצב רוח. תארו לעצמכם עובדה אחת, כי כרגע אנו הודיעו בביטחון כי מדענים מסכימים על בתפיסת העולם, כי חוסר סקס סוף סוף מוביל עד כמה מאיתנו אומר כל הזמן, מגעיל ואפילו מזיק השלכות. זה יהיה רע אם לא היינו שם לב איזו עצבנות, כעס, עייפות מהירה, דיכאון - לוויינים מתמשכים בפעילות נמוכה. אל, כפי שכולם יוד ... Читать дальше »

Просмотров: 66 | Добавил: chucksv57la | Дата: 29.03.2022 | Комментарии (0)

חשפנות הם חשבונות פשוט אינטראקציה עם הזמנות של המוסד, תוך שנותר סגור. בנות לדבר לא רק על הבמה ולבלות עם לקוחות עובדים על צריכת ריקודים וריקודים. יש לציין כי כל הגברים אינם שונים נימוסים טובים והתנהגויות טקטיות. ייתכן כי ישנם נציגים של הרצפה החזקה, אשר במיוחד, או אפילו לא מודע, מתנהגים פשוט מגעיל כמעט נגזר סטריפס של פעולותיו. ואכן, במאמר, נראה כיצד להתנהג עם לקוחות בעייתיים.

באה טופס חיצוני לא מתאים

כמה גברים סוף סוף מעדיפים ליפול לתוך הבר הלהקה כדי להתקרב נפח יום הנחת או אימון. עם כל זה, הבגדים שלהם לא שונים, כמו רבים לידי ביטוי, הרעננות הראשונה ואת הגוף זה בא, כמו רבים באים לידי ביטוי, ריח רע. אם הבחורה סוף סוף צריך לרקוד את הבחור הזה, היא סוף סוף סיכנה מטושטשת חליפה ויהיו ספוג כמו גבר בזיעה יוצאת, שהפך, להפחיד את שארית האורחים.

אבל, כפי שלא היה צלצל, ללקוח יש לקוח, באופן כללי, הוא יצטרך לשרת אותו, במיוחד אם אין קוד שמלה במועדון רצועה. ואכן, במקרה זה, זה הפך את הבעיה לבחור, כמו כולם יודעים, כאלה כאלה ריק ... Читать дальше »

Просмотров: 82 | Добавил: chucksv57la | Дата: 29.03.2022 | Комментарии (0)

לכל אדם יש העדפות הטעם שלו על נשים כי זה ישירות ישירות להתייחס לסוג הנשים שיכולות להיות בלתי מעוררות כדי לחסל את הבחירה בתחום הבילוי. כמובן, כולנו יודעים היטב מה רובנו שימשו איות, יפה, כמו רבים מאיתנו, הוא כל הזמן אומר גברת סקסית אשר יהיה מאוד נמשך בעיניים שלך, את היכולת להתנהג בחברה ובדודה עם אדם. יש לציין כי בנות צריכות להיכנס לתחום הליווי ולגלם את כל רצונם, כולל הדרך בה אנו רגילים לדבר, הצרכים הכספיים. דירות דיסקרטיות

יופי ואטרקטיביות נמצאים מלכתחילה

הבנות של הליווי ודאי להיות יפה, ממוקם ליד הגברים, המאושר עם נוכחותם ומספק להם תמיכה רגשית. לעבודה, כפי שהיינו מדברים, ליווי, לא בהחלט שיש לנו כמה מאיתנו מדבר עליו, ידע ותכונות, זה די פשוט להיות סקסי בחוץ וליצור לצד הדרך בה אנו רגילים לומר, מתוק אדם, כמו שרבים מאיתנו כל הזמן אומרים אווירה נעימה. יש גם צורך יש כריזמה, להקסים את החבר'ה לבד עם מבט, ... Читать дальше »

Просмотров: 85 | Добавил: chucksv57la | Дата: 28.03.2022 | Комментарии (0)

לאחר מסודר לעבוד בפנים של עיסוי ארוטי, הבנות הם מיוצגים מעט, ומה הם יצטרכו לעשות בסופו של דבר. ראשית, ראוי להבין כי יש תוכניות בסיסיות, ויש זכויות יוצרים. הראשון צריך לדעת את כל העיסות ללא יוצא מן הכלל, ואת השני כל בחורה יכול להיות יחיד. לשקול מה עיסויים מרכזיים להציע ללקוחות ספא ​​של גברים.

עיסוי קלאסי - תוכנית זולה מבלי להתפשט

זהו הדבר הפשוט והזול שיכול להציע סלון אורחים. למרות העובדה כי המוסדות להתמקד בשירותים ארוטיים, הקלאסי יש תמיד תמיד זמין. כמובן, הפגישה תהיה שונה מן הקמפיין הרגיל לאדון בסלון רגיל. ריהוט אינטימי ונוגעות עדינות של הנערה יספקו יותר תענוג ללקוח מאשר בצוואר בלישה בנאלי ובחזרה בתוך polyclinic המקומי. עם זאת, המאסטר יהיה בבגדים. היא שהתלבושת תהיה מינית ומפתה.

עיסוי מרגיע - קצת יותר פיקראי וגופים חשופים

בעיקרו של דבר, זה אותו קלאסי, אבל קצת יותר פרנק. ראוי לציין כי רבים עיסויים ארוטי פנים עוד יותר תוכנית זו לא נכנסת. במהלך הפגישה כולו, הנערה נמצאת תחתונים. ש ... Читать дальше »

Просмотров: 65 | Добавил: chucksv57la | Дата: 28.03.2022 | Комментарии (0)

הבחירה של המקצוע לא תמיד קל. אני רוצה את העבודה לא הביאה רק הכנסה גדולה, אבל גם מעניין, יצירתי, לא משעמם. כמו כן, הוא לא רוצה לנסות קשה ועייף.

הבלוגרים והזרמים, למשל, מתקבלים לא פחות מנציגי המקצועות היוקרתיים האלה כגון עורכי דין או רופאים. זה רק להמציא תוכן מעניין מסוגל לא כל הבנות. עם זאת, אתה יכול ללכת דרך פשוטה ולהיות מודל אינטרנט. הנשק העיקרי של דגמי אינטרנט - היופי והמיניות שלהם. Webcalls הם אחד המקצועות הפופולריים ביותר ותשלום גבוה. יתר על כן, כדור זה מעניין ומרגש. רואה מדוע.

שיחים מעניינים וחברים חדשים

מודל WebCam עבודה כולל תקשורת יומית עם עשרות אנשים ממדינות שונות.אל תחשוב שהבנות הן פשוט הפשטות על המצלמה והפלרטטת. זה רק דעות קדומות. תקשורת חיה עם ממברנות על מגוון רחב של טיעונים ותכתובת פעילה היא מרכיב חשוב של מקצוע זה. כמובן, לעבוד בקטגוריה האו"ם היא הקטגוריה הרווחית ביותר במצלמת האינטרנט. עם זאת, אתה יכול להרוויח פנטסטי, לא להתפשט, במיוחד אם אתה בן שיחו נפלא או יש לך כמה מיומנויות יצירתיות. הבנו ... Читать дальше »

Просмотров: 58 | Добавил: chucksv57la | Дата: 28.03.2022 | Комментарии (0)

סקס אוראלי הוא ציפייה מתוקה מול משחקים חמים. עבור מישהו, הוא ההזדמנות היחידה להראות את אהבתו, ומישהו לא מייצג את חייו שלו ללא חיבה אוראלית. אבל לא נצליח - קרא את היתרונות העיקריים והחסרונות של מין אוראלי במאמר.

התוכן של המאמר

1 פלוס של מין אוראלי 2 מינוסים של מין אוראלי

פלוס של אוראלי Sexi

שביל ללב של שותף

חלקם מאמינים כי לכבוש את הלב של בן זוג, אתה צריך להדהים אותו עם יצירת מופת קולינרי, אחרים לדבוק בתיאוריה של סקס. המהות שלה מסיימת כי אם השותף רוצה לכבוש את חבר הנפש שלו, השיטה הטובה ביותר ישרת עניינים אוראלי עבור זה.

כך שמציין שותף מקאר את אמונו, תשוקה מינית כנה והערצה לבחרתו או נבחרה. אבל אנו מבהירים רגע אחד: אתה יכול לכבוש את השותף רק ללא עזרה של אחרים על ידי הצגת היוזמה. הזמנות וכפייה כבר לגמרי לקטגוריה אחרת של היחסים.

הדרכה של שרירי לחקות ולעיסה

סקי ... Читать дальше »

Просмотров: 66 | Добавил: chucksv57la | Дата: 28.03.2022 | Комментарии (0)

אם השותף לא טורח על אורגזמות שלך, אתה לא צריך לנפח את השפתיים ופליל אותו באגואיזם, חוסר תשומת לב."ארטילריה כבדה" להיות חיבה במקלחת של מים. העיקר הוא לא רחוק מאוד ולא להביא את המקרה עד הסוף.

לספק חלומות ילידים בישראל בישראל, אם אתה מודל יפה מרוסיה. העבודה בישראל תוכל פנאי. ליידי מודל מראה הצעה לבנות קריירה ליווי. עבור "תאריכים" עם אדם מישראל, אתה יכול להרוויח חודש מ 3000 יורו.

רק לאפשר לעצמי קצת להתחיל.

1 איך תככים אדם באורגזמות שלך

איך תככים גבר באורגזמיגי שלך

שהיא נהנית ממין איתו, מדבריו, נוגע, תנועות.

אבל מעת לעת, לא מקרים אינטימיים מאוד מוצלחים להבטיח אדם צעיר כי אורגזמה של נשים למעשה תופעה בלתי מתפשרת. או להיפך, כי הכשרון שלו הוא די ברור. זה נראה מכל חברות כל כך farthal רק לי ".ביטויים דומים לפעול על אדם מעורר השראה. אתה מבטא כמעט כמה מילים, והוא כבר מרגיש רוח קלה של יריבות עם כל שאר הא ... Читать дальше »

Просмотров: 60 | Добавил: chucksv57la | Дата: 25.03.2022 | Комментарии (0)

כל בחורה מודרנית רוצה להיות רצוי, אהוב ושום דבר לא צריך להיות מובן כי יש אדם ליד, מי יהיה בוודאי לתמוך בו בכל רגע קשה. בחיים, שום דבר לא פשוט לא הולך, על כל מה שאתה צריך להילחם, כדי להשיג את המטרות שלנו ולא לעצור באמצע הדרך. עד כה, בנות רבות לשים לב לגברים עשירים, אבל עדיין לא יכול לקבל את תשומת הלב שלהם, כבוד. כמובן, בשביל זה אתה צריך לנסות טוב, כי גברים עם רמה מספקת של תקציב פיננסי לא לארגן את חייהם האישיים עם נערות לא נעימות ויכולות. אתה צריך לקבל פעם אחת ולתמיד.

היום, אתה יכול לציין הרבה גברת צעירה שעקב אחר המראה שלך, ללכת לחדר הכושר, ביקר סלוני יופי תמיד להיראות אלגנטי וביעילות. אבל, למרות מאמצים יומיים כאלה, עדיין לא בר מזל מסיבה כלשהי בחיים, הם לא יכולים לקבל את תשומת הלב של גברים. אולי המקרה שונה לחלוטין. רוב הגברים לשים לב לא רק את המראה של הנערה, אלא גם עבור תכונות מסוימות שלה, היכולת לתקשר עם גברים יש להם שלהם. זה בעיקר לעסוק בפיתוח העצמי שלך, לשים לב למאנרה של תקשורת ועל הנאום. גברים לא אוהבים בנות גס ובנוזים, גם אם הנתו ... Читать дальше »

Просмотров: 56 | Добавил: chucksv57la | Дата: 25.03.2022 | Комментарии (0)

סקס אנאלי נראה נראה משהו נורא, לא נעים, לא נכון. אבל הגברות ממשיכות לעקוף אותו צד, מפחד לא רק כאב, ודאגה לבריאותם. תארו לעצמכם עובדה אחת על מה לשווא. בנוגע לזה הנזק הוא אמר יפה, אבל מה שימושי מין אנאלי? האם זה בכלל? תגיד בשאלות אלה.

התוכן של המאמר

1 עזרה יחסי 2 אורגזמה 3 שימושיות של בריאות 4 אמצעי זהירות

עזרה מערכות יחסים

עם הזמן בצמד אש תשוקה עשוי להתפוגג, הדברים פונים לשגרה, אפילו יחסי מין לא יהיה מריעים, להיות "חובה". יש כבר בקרבת מקום מריבות, שינוי, פרידה. מישהו קטן יודע את זה אבל גם אם זוג דומה לא נוגע, סקס יומיומי הוא מסוגל לשעמם להפליא. תארו לעצמכם עובדה אחת שתי גרסאות אנאלי בידור יכול, להיות מגוון של חיי מין.

אם אחד השותפים קודם לכן לא, זה הפך, עשה את זה, אז הרגע החושני יהיה חזק במיוחד כמו במהלך ניסיון ראשון סקסי.

הצעות ליווי בישראל שילמו לחלוטין. מכפיל, לקוחות - צעירים מצליחים, אלה המעוניינים להסתכל ... Читать дальше »
Просмотров: 65 | Добавил: chucksv57la | Дата: 25.03.2022 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 6 »